مسجد جهنمی ها

از مناره “مسجد آتشی ها” صدای شیطان می آید!

همانا مسجد ضرار، مسجد جهنمی هاست . . .

 • توضیح: من به عنوان یک شیرازی که بخشی از کودکیم را در مسجد آتشی ها (قبا) گذرانده ام و حتی با سید علی محمد دستغیب (امام جماعت این مسجد) به سفر سوریه رفته ام، اینک به تربت پاک ائمه معصومین (ع) شهادت می دهم که مسجد آتشی های شیراز مصداق مسجد ضرار و لانه خوارج زمان ما شده است و آرزو می کنم عاقبت آنها، عاقبت خوارج نشود.
  چقدر تکرار تاریخ حیرت آور است! که مسجد ضرار دوران رسول الله هم در محله قبا و گویا به نام قبا بوده است! و خدایمان در مورد آن مسجد و اهالیش و ایضا این مسجد و اهالیش می فرماید:
  وَالَّذِينَ اتَّخَذُواْ مَسْجِدًا ضِرَارًا وَكُفْرًا وَتَفْرِيقًا بَيْنَ الْمُؤْمِنِينَ وَإِرْصَادًا لِّمَنْ حَارَبَ اللّهَ وَرَسُولَهُ مِن قَبْلُ وَلَيَحْلِفَنَّ إِنْ أَرَدْنَا إِلاَّ الْحُسْنَى وَاللّهُ يَشْهَدُ إِنَّهُمْ لَكَاذِبُونَ
  و آنهايى كه مسجدى اختيار كردند كه مايه زيان و كفر و پراكندگى ميان مؤمنان است و [نيز] كمينگاهى است براى كسى كه قبلا با خدا و پيامبر او به جنگ برخاسته بود و سخت‏سوگند ياد مى‏كنند كه جز نيكى قصدى نداشتيم و[لى] خدا گواهى مى‏دهد كه آنان قطعا دروغگو هستند (سوره توبه / آیه 107)

منتشرشده توسط

روح الله مومن نسب

در نخستین روز بهمن ماه ۱۳۵۹ در شیراز به دنیای شما چشمک زدم ! در ساعت ٦:٠٢ ق.ظ روز چهارشنبه ۱٥ مرداد ۱۳۸٢ بلاگر شدم … “رامیم” مخفف نام و نام خانوادگی من است. (را: روح الله - میم: مومن نسب) پیش از این در http://ramim.persianblog.ir خاطره نویسی می کردم و اکنون اینجا را برگزیده ام. جملاتی نگاشته ام با نگاهی نو به دنیای کهنه و از نظر ناظران به شدت استقبال می کنم…

5 دیدگاه در “مسجد جهنمی ها”

 1. درست است اهالی این مسجد واقعا جهنمی هستند یکی از اقوام ما کاملا ضد انقلاب است و فرزندش را پای منبر علی محمد دستغیب مینشاند تا با عقاید او بزرگ شود و مخالف این نظام و انقلاب درآید بطوریکه این پسر با اینکه الان دانشجوست ولی با زنهای نامحرم دست میدهد و حتی روبوسی میکند . اصلا مذهبی نیست.

  1. درود بر تواب
   پیوند شما به جمع پیوندهای تارنوشت حقیر من افزوده شد. (W)
   از آنجا که شما را نشناختم نفهمیدم که قرار بوده است نشریه گله دار فارس را به چه کسی بدهم و چرا؟!
   جایگاه رفیع توابین نصیبتان باد؛ بدرود/.

 2. بر حسب اتفاق به سایت شما برخورد کردم

  قلب پر از درد شما چون ابوذر و مقداد و میثم مدافع ولایت است و الخمدالله امروز علی تنها نیست

  1. درود بر طوفان عزیز
   هیچوقت علی تنها نبوده است؛ تنها گاهی انسان ها از نعمت علی بهره نبردند و چوبش را خوردند و امروز حولش حلقه می زنند و حالش را می برند!
   ولایی بمانی؛ بدرود/.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.