Posted on

کل یوم عاشورا و کلّ ارضٍ کربلا

در گودال های قتلگاه اینترنت، کمی آن طرف تر از نشانی تارنمای تو، حرامی بر سینه امامان نشسته و سر را از قفا می‌برد و غفلت من و تو امیدوارش کرده بازی شیطانی‌اش را دوباره ببَرد!

شیعیان به هوش، به گوش! حسین (ع) را شیعیانش کشتند!

و تو در لشکر شیطانی اگر در فیس بوکی عضو شده‌ای که در آن یزیدیان، گروه‌گروه برای پیشی گرفتن در تقدیم سر امام عاشورا (ع) به یزید خون‌آشام، رقابت می‌کنند…

و تو را پسر مرجانه باز فریب داده است اگر از ترس اینکه لشکرِ میلیاردیِ عضو فلان شبکه اجتماعی به قصدِ از میان بردنِ تو به سمتت در حال حرکت است، عضو لشکر شیطان می شوی؛ هان! این لشکر را تو و حلقه‌های دوستانت در گوگل پلاس ساخته‌اید! سپاه شام در کار نیست!

صدایی که می‌گوید کنار گودال قتلگاه بنشین و شهادت حسین (ع) را لایک بزن، صدای شیطان است… امام (ع) محتاج لایک تو نیست، تشنه لبیک است…

اگر کسی به تو می‌گوید در سپاه یزید، هوادار حسین (ع) باش؛ آتش را در او جستجو کن! او در اسارت شیطان است…

و اکنون، در آخرین مجال، انگشت اشاره مقاله من سر امام را نشانت می‌دهد!

فرمان دهم: حسینی باش!

نمی‌توانی پناهنده یزید و زیر چتر شیطان بزرگ باشی و علم حسینی (ع) را به دوش کشی.

عباس (ع) مردانه جنگید و امان نامه پسردایی‌اش را نپذیرفت، مردانه جانبازی کرد و ننگ سیاست‌بازی را به دامان نخرید و مردانه شهید شد… این است راز جاودانه شدن باب‌الحوائج…

پس تو هم در اینترنت مردانه بایست، امثال فیس بوک، گوگل پلاس و توئیتر برای ما ساخته نشده‌اند… مگر در آن حوالی «بوی نینوا» را نمی‌شنوی؟

تو و اعتقاداتت آنجا غریب و غریبه‌اید… مگر نیزه‌های صیقل داده را نمی‌بینی که آماده‌اند سر اعتقادات تو را در شامِ زمان بگردانند؟

اینجا روز موعود است، روز عاشوراست!

و تو «اگر در صحنه نیستی هر کجا که می‌خواهی باش، چه به شراب نشسته باشی و چه به نماز ایستاده باشی هر دو یکی است»…

اما چه باید کرد؟

اگر اراده کنی تو هم می‌توانی چون مولایت مردانه در برابر انحراف، امر به معروف و نهی از منکر کنی و اجازه ندهی هم‌وطنانت در دام پایگاه‌های شیطان بزرگ گرفتار شوند.

مگر راه انداختن یک شبکه اجتماعی جمع و جور با استفاده از سی‌ام اس های آماده چون «جوملا، پلتفورم شیرترانیکس، اسکریپت دلفین و …» چقدر سخت است؟

کافی است بعد از ثبت یک دامنه ملی و خرید فضای اینترنتی ایرانی، از فروشنده مورد نظر بخواهی سی‌ ام اس لازم را برایت نصب کند و به همین سادگی هیئت عزاداری محله خود را به شبکه اجتماعی عزاداران اباعبدالله الحسین (ع) تبدیل کنی.

از این به بعد شما و اعضاء شبکه اجتماعی تان یک مأموریت بزرگ حسینی (ع) دارید:
نجات انسان‌ها از دام های شیطان بزرگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *