Posted on

فیسبوک اسرائیلی

روح‌الله مومن نسب در گفتگو با خبرنگار علمی «خبرگزاری دانشجو»، با اشاره به استفاده از شبکه‌های اجتماعی منتسب به رژیم صهیونیستی مانند فیسبوک و وایبر که باعث ثروتمند شدن این رژیم شده و تأمین تجهیزات برای حمله به مسلمانان غزه را فراهم می‌کند، خاطرنشان کرد: شرکت فیسبوک که مؤسس و مدیرعامل آن به‌عنوان تأثیرگذارترین صهیونیست جهان انتخاب شده است، از طریق عضویت کاربران خود، به ثروتی نجومی دست پیدا کرده است.
این کارشناس فضای‌مجازی به گزارش «بازار بورس نزدک» آمریکا درباره سهام شرکت فیسبوک اشاره کرد و یادآور شد: ارزش شرکت صهیونیستی فیسبوک اکنون بیش از ۱۹۰ میلیارد دلار اعلام شده است که به عبارتی هر کاربر فیسبوک مبلغی معادل ۱۴۵ دلار به ارزش این شرکت افزوده است.
وی افزود: اگر گزارش مرکز آمار اینترنت (internet world stat) را مستند بدانیم، ایرانیان با عضویت در یکی از محصولات این شرکت، یعنی شبکه ضداجتماعی فیسبوک، تاکنون بیش از ۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال، معادل پنج هزار میلیارد تومان به رژیم صهیونیستی کمک کرده‌اند.
به عقیده مومن‌نسب اگر متوسط قیمت هر گلوله باکیفیت آمریکایی را طبق اعلام خودشان ۳۰ دلار در نظر بگیریم، ایرانی‌های عضو فیسبوک هزینه خرید بیش از ۵۰ میلیون گلوله را برای رژیم صهیونیستی تأمین کرده‌اند و با توجه به اینکه جمعیت غزه نزدیک به ۵۰۰ هزار نفر است، به هر فلسطینی ۵۰۰ گلوله می‌رسد که با یک حساب سرانگشتی درمی‌یابیم که با عضویت و جذب عضو در این شبکه، هزینه چند گلوله این رژیم کودک‌کش را تأمین کرده و در سلاخی چند کودک فلسطینی سهیم شده‌ایم.
این کارشناس و فعال فضای‌مجازی بابیان اینکه در محاسبه ذکرشده، تنها کاربران ایرانی فیسبوک مدنظر بوده‌اند، تأکید کرد: درصورتی‌که درآمد شرکت‌های صهیونیستی وایبر مدیا، واتس‌اپ و اینستاگرام را نیز به این مبلغ اضافه کنیم خواهیم دید که رژیم غاصب صهیونیستی علاوه بر مبالغ ذکرشده، مبالغ بسیار هنگفت دیگری را نیز از همین ابزارهای ارتباطی به‌دست آورده است.
وی با اشاره به اینکه چندی پیش جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی میزان کاربران واتس‌آپ و وایبر را ۵ میلیون کاربر اعلام کرد، اظهار داشت: اگر این آمار را واقعی فرض کنیم و درآمد کاربران ایرانی واتس‌اپ و وایبر را برابر با فیسبوک بدانیم، درمی‌یابیم که مبلغ چشمگیری تنها از طرف کاربران ایرانی واتس‌اپ و وایبر به این رژیم غاصب تقدیم می‌شود.
مؤمن‌نسب با تأکید بر اینکه با عضویت و جذب هر کاربر به سرویس عکس فیسبوک یعنی اینستاگرام نیز نزدیک به ۵۰۰ هزار تومان به این رژیم کمک مالی می‌شود، یادآور شد: یقیناً مبالغی که از شبکه‌های اجتماعی و نرم‌افزارهای پیام‌رسان عاید رژیم صهیونیستی می‌شود، در کشتار مرم مظلوم فلسطین مورداستفاده قرار می‌گیرد.
این کارشناس و فعال فضای‌مجازی با اشاره به اینکه برخی از کاربران استفاده نکردن از این ابزارها را غیرممکن می‌دانند، خاطرنشان کرد: ازنظر شرع و عقل اگر کسی از گرسنگی در آستانه مرگ باشد و غذای حلال هم وجود نداشته باشد می‌تواند مثلاً از گوشت سگ‌مرده آن‌هم در حد جلوگیری از مرگ، بخورد؛ اما شرط قطعی، قرار گرفتن در آستانه مرگ و وجود نداشتن غذای حلال و تناول در حد پیشگیری از مرگ است؛ درحالی‌که این نرم‌افزارها هم مشابه داخلی دارند و هم نیاز به آن‌ها در حد مرگ و زندگی برای ما نیست و چه‌بسا استفاده کردن از آن‌ها مرگ را برای کسانی به ارمغان می‌آورد که وظیفه ما کمک کردن به آن‌هاست و رژیم منحوس صهیونیستی را هم تقویت می‌کند.
مؤمن نسب به افرادی که می‌گویند «در ارتباط با برخی کالاهای و تجهیزات دیگر هم ممکن است رژیم صهیونیستی سود ببرد»، پاسخ داد: اگر شما بی‌اختیار ۱۰ واحد به این رژیم کثیف کمک می‌کنید و نمی‌توانید تمام این ۱۰ واحد را قطع کنید، لااقل میزان آن را کاهش دهید. ولی اینکه بگوییم حالا که صد هزار تومان کمک می‌کنیم، پانصد هزار تومان هم روش! این عقلاً و منطقاً اشتباه است.
این فعال و کارشناس شبکه‌های اجتماعی تفکر برخی از کاربران در استفاده از این ابزارها برای دفاع از مردم فلسطین و تبلیغ علیه صهیونیست‌ها را کودکانه عنوان کرد و یادآور شد: افرادی گمان می‌کنند اگر در سرزمین مجازی صهیونیست‌ها و در جمع همفکران خود شعار دهند می‌توانند پایه‌های رژیم صهیونیستی را بلرزانند درصورتی‌که وقتی به آمارها دقت می‌کنیم درمی‌یابیم که اگر جای صهیونیست‌ها بودیم آرزو می‌کردیم دشمنانمان از طرفی در خانه‌های خودشان و در جمع همفکرانشان علیه ما شعار دهند و از طرف دیگر کمک‌های مادی و معنوی سرشارشان را به کشور ما سرازیر کنند.
وی اضافه کرد: از همین رو با اندکی تفکر می‌توان فهمید که فعالیت بدون برنامه، آموزش و تجهیزات کافی در این شبکه‌های ضداجتماعی، به‌هیچ‌وجه برای ما عقلانی نیست/.

3 Replies to “ایرانیان عضو فیسبوک، واتس اپ و اینستاگرام هزینه خرید ۵۰ میلیون گلوله را به رژیم کودک‌کش صهیونیستی هدیه کرده اند”

 1. بسم الله الرحمن الرحیم
  سلام آقای مومن نسب
  از کجا مطمئن شم که وایبر شرکت صهیونیستیه و به دیگران اطلاع بدم؟
  البته دیدم که جاهایی مثل ویکیپدیا نوشتن، اما سند معتبر می خوام

 2. سلام

  …از این منظر، نصب هر ویندوز، خرید هر گوشی، نصب هر نرم افزار شبکه اجتماعی مثل مسنجر یا هنگ اوت و…، همین دستگاهی که با اون موضوعات این چنینی را به اشتراک می گذاریم و در جنگ نرم مجاهده می کنیم (چون گفته می شه intel و AMD هم صهیونیستی اند) و…، همه در آمد هایی به مراتب بیش تر از بیست سنت عاید صهیونیسم می کند…
  رییس، در جنگ سخت هم – به مانند زمان دفاع مقدس – وقتی هست که مجبوری کلاش روسی بخری… و شوروی هم با پولش سوخو بدهد به رژیم بعث…
  …بسم الله، بسازیم واتس آپ، وایبر بومی را… cpu وطنی را، همه پای کاریم… و الّا سرقت اطلاعات و باالتبع درآمدی که به عنوان مثال از همین طریق ویندوز و پلاس به جیب صهیونیسم می رود، به مراتب توانی، تصاعد دارد.

  سربلند باشی؛ یا علی مدد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *