Posted on

 

نفوذ

شروع حرکت مقابله با سلسلهٔ نفوذ توسط پاسداران انقلاب اسلامی آنقدر مبارک است که انسان را امیدوار می‌کند اگر زم را نقطه‌ای روی خط نفوذ بدانیم، قبل از این نقطه و بعداز آن با هم منهدم شوند!

۱⃣ فراموش نکنیم که وزارت ارتباطات با زیرساخت‌های مخابراتیِ در خدمت سرویس‌های اطلاعاتی دشمن، زم را به خانه و جیب و مغز چند میلیون ایرانی نفوذ داد! و دفاع جانانهٔ محمدجواد آذری‌جهرمی در سال ۹۴ از تله‌گرام، فیلترینگ این ماشین فتنه‌ساز را عقب انداخت… پس آذری‌جهرمی و شرکاء (#فجج) به اتهام زمینه‌سازی نفوذ و معاونت در جرایم گستردهٔ فضای مجازی (آمدنیوز و…)، شایستهٔ تعقیب‌ند.
[ http://sobhe-no.ir/newspaper/print/571/11/22715 ]

۲⃣ اگر ابوالحسن فیروزآبادی مأموریت انهدام شورای‌عالی فضای مجازی را با این دقت انجام نمی‌داد و دستور حمایت فنی با پول بیت‌المال از تله‌گرام صهیونیستی را صادر نمی‌کرد، امروز زم را چه کسی می‌شناخت؟
[ https://www.tic.ir/fa/news/16654 ]

۳⃣ در صورتی که باور کنیم بیش‌از “۶۸% دنبال‌کنندگان آمدنیوزِ” ضدانقلاب، کودکان، نوجوانان و جوانان انقلابی‌ای هستند که با صرف بودجه‌های میلیاردی توسط قرارگاه‌های مختل (امینی و رفقا) در فضای رهاشدهٔ مجازی رها شده‌اند، نمی‌توانیم آن‌هایی که قواعد قرآنی “نفی سبیل”، “اعانهٔ ظالم” و اصل “الباطل یموت بترک ذکره” را نادیده گرفتند و در بازی دو سر باخت در زمین تله‌گرام صهیونیستی شرکت کردند را در گردونهٔ زم‌سازی کم مؤثر بدانیم… همان‌هایی که امروز هم در دام توییتری آشنا و اینستاگرامی #فجج گرفتارند!

۴⃣ شک نکنید که اگر ماشین‌های مجازی زم‌ساز (تله‌گرام، اینستاگرام، واتس‌اپ و…) نادیده گرفته شوند، باید منتظر زم‌هایی به‌مراتب خطرناک‌تر از این زمِ‌سوخته باشیم.

۵️⃣ منابع اطلاعاتی، پژواک‌دهندگان داخلی و مراکزی که وظیفهٔ مهم آموزش سواد فضای مجازی به مردم را انجام نداده‌اند هم اگر شناسایی و مجازات نشوند، هم‌چنان شاهد تولید زم‌های جدید در فضای مجازی خواهیم بود.

✒ روح‌الله #مومن_نسب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *