Posted on
روح الله مومن نسب

حوزه/ کارشناس رسانه و فضای مجازی گفت: با توجه به اینکه فضای مجازی محیط زیست جدیدی را برای بشر خلق کرده است نیازمندیم که آداب زیست را در این فضا به خوبی فرا بگیریم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در استان کردستان، روح الله مومن نسب، صبح امروز در جمع خانواده های پاسداران سپاه بیت المقدس کردستان، گفت: با توجه به اینکه فضای مجازی محیط زیست جدیدی را برای بشر خلق کرده است نیازمندیم که آداب زیست را در این فضا به خوبی فرا بگیریم.

وی ادامه داد: باید علم فضای مجازی را یاد بگیریم، لذا این جلسه از این جهت حائز اهمیت است که در آن آداب زیست در فضای مجازی را آموزش می دهیم به این معنا که به خانواده ها می گوییم چه محصولاتی خوب است و چه محصولاتی بد.

کارشناس سواد رسانه تصریح کرد: باید خانواده ها به این نتیجه برسند که از محصولات بد استفاده نکنند و از محصولات خوب هم؛ هدفمند و به اندازه استفاده کنند.

وی ادامه داد: به اعتقاد بنده اگر به دستورات مقام معظم رهبری در حوزه فضای مجازی عمل کنیم، فضای مجازی اسلامی به الگویی برای مردم جهان تبدیل می شود و نه تنها از آسیب های آن آسیبی نمی خوریم، بلکه از منافع آن به میزان زیادی بهره می بریم.

مومن نسب در ادامه این جلسه راهکارهای امنیتی و طرز استفاده صحیح از گوشی های هوشمند برای جلوگیری احتمالی از هرگونه سوءاستفاده و… را بیان کرد.

? http://hawzahnews.com/news/883404

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *