Posted on

مرورِ گاه‌گاه خبرهایی که با جادوی رسانه‌ای کم‌رنگ‌تر شنیده می‌شوند و زود فراموش‌شان می‌کنیم، می‌تواند خطی را برای‌مان از گذشته ترسیم کند که امتدادش باعث روش‌تر شدن توطئه‌های آینده خواهد شد.

و اما بعد، بی‌مقدمه!

همان‌هایی که طرح اینترنت ملی و راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات را به تمسخر می‌گرفتند، وقتی جشن افتتاح این شبکه‌ی حیاتی در کشورهای غرب و شرق عالم را دیدند و با تکرار و پیگیری مداوم امام و امت مواجه شدند، سناریوی عملیات‌روانی خود را طوری طراحی کردند که منویات آمریکا و اسراییل را این‌بار مزورانه با نام شبکه ملی اطلاعات اجرا کنند و چه از این برای فرار از انتقادات بهتر؟

این‌گونه مخالفان بالقوه‌شان را نیز به همراهی خود کشیدند.

سرعت و کیفیت اینترنت ناگهان پایین آمده و قیمت‌ش بالا رفت؛ به مجلس و مردم گفتند برای افزایش سرعت و کیفیت دسترسی و کاهش قیمت و راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات نیاز به زیرساخت‌های ۴G داریم و تغییر نسل هم که می‌دانید! یعنی تغییر همه چیز…

یعنی تغییر ده‌ها میلیون گوشی، چند صد میلیون سیم‌کارت، صدها هزار کیلومتر کابل ارتباطی، ده‌ها هزار دکل مخابراتی (BTS) و…

یعنی میلیاردها دلار هزینه!

حق داشتند!

آخر، اجرای ۲۰۳۰ و انجام دستورات کدخدا خرج‌ش بیش از حد تصور است.

پس باید برای جلب نظر آمریکایی‌ها و گرفتن امضای برجام هسته‌ای، با پذیرفتن برجام مجازی تدبیر می‌کردند و تدبیر کردند…

«۱۹ هزار میلیارد تومان» به نام شبکه ملی اطلاعات از بیت‌المال بودجه گرفتند و همه کشور را تحت پوشش ۴G قرار دادند، تا دور افتاده‌ترین روستاها و به‌صورت نامحدود تمام زیرساخت‌های تأمین شده با پول مردم را در اختیار پیشرفت دشمنان مردم قرار دادند.

امروز به اذعان مسئولین کشور «بیش از ۸۰٪ از پهنای باند اینترنت کشور»، یعنی بیشتر از چهار پنجم گوشی‌ها، سیم‌کارت‌ها، کابل‌ها، دکل‌های مخابراتی، کارمندان وزارت ارتباطات و شرکت‌های مخابراتی، برای توسعه کسب‌وکار استارتاپ‌های آمریکایی و اسراییلیِ گوگل، اینستاگرام، واتس‌اپ، تله‌گرام و فیلترشکن‌ها با پول ملت ایران، تقدیم به دشمنان این ملت شده است.

تقدیم‌شان شده تا با سرعت و کیفیت بهتری ۲۰۳۰ را اعمال کنند؛ اطلاعات‌مان را بِبَرند، مردم‌مان را برده‌ی اطلاعاتی خودشان کنند و دقیق‌تر تحریم و بهتر تحقیرمان کنند.

ماه‌های آخر حیات دولت غرب‌گداست و چند روزی است گویا دستوری جدید رسیده است:
نسل پنجم (۵G) را راه‌اندازی کنید!

گویا نفوذی‌ها روی بی‌خیالی، سهل‌اندیشی و کم‌حافظه‌گی ما حساب ویژه‌ای باز کرده‌اند و قرار است با همان سناریوی قدیمی، این بار باقی‌مانده‌ی امنیت و عزت کشور را به ارباب‌شان پیش‌کش کنند!

دستورالعمل کمیته‌ی عملیات‌روانی با همان نوت قبلی در حال اجراست:
سرعت، پهنای‌باند و کیفیت اینترنت را کم کن و هزینه آن را به شدت افزایش بده تا مردم ۵G را مطالبه کنند و مافیا هم تُپلی‌شان کم نشود!… بعد که پول مردم را به جیب زدی، اینترنتی با سرعت، پهنای‌باند و کیفیت پایین و هزینه زیاد بهشون بده!! تا جیب مافیا، ابدی تضمین شود…

این یعنی با توجه به این‌که:
بر مبنای استاندارد جهانی، در نسل چهارم مخابرات (۴G) شما باید هنگام تحرک بالا (در ماشین و قطارهای تندرو) حداقل به اینترنتی با سرعت ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه و هنگام تحرک پایین (پیاده‌روی و در منزل) به سرعتی معادل یک گیگابیت بر ثانیه دسترسی داشته باشید!

که البته دسترسی ندارید…

بنده همین حالا ۴G را تست کردم، در منزل!

شما هم می‌توانید با speedtest.ir تست کنید…

کم‌تر از ۲ مگابیت بر ثانیه در برابر ظرفیت ۱۰۲۴؛ یعنی هیچ!!

این آزمایش ساده نشان می‌دهد بیش‌تر از ۹۹.۸% از ظرفیت ۴G هنوز فعال نشده و در اختیار مردم قرار نگرفته است!

پس باید به آقایان بگوییم: نسل پنجم (۵G) پیشکشِ شما و کدخدایتان!

لطفا دست‌تان را از جیب مردم در آورید، پایتان را از روی کابل‌های اینترنت مردم بردارید و سایه‌تان از از سر اقتصاد، فرهنگ و در یک کلام زندگی مردم کم کنید و اگر خیلی به فکر ما مردم هستید، در این وضعیت بحرانی اقتصادیِ حاصل از بی‌تدبیری‌ها و خیانت‌ها، میلیاردها دلار از باقی مانده‌ی ذخائر ارزی کشور را به اسم ۵G از کشور خارج نکنید و لطفاً اگر می‌خواهید کاری کنید، همان ۹۹.۸% باقی‌مانده‌ی ۴G را راه‌اندازی کنید.

رونوشت به: کمیسیون اصل ۹۰ و دیوان محاسبات مجلس، سازمان بازرسی کل کشور و تمام دستگاه‌های نظارتی، امنیتی و اطلاعاتی جهت اطلاع و اقدام مقتضی!

خبرگزاری فارس:

http://fna.ir/eywj5j

روزنامه کیهان:

http://kayhan.ir/fa/news/195497

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *