هو الاکرم و «…هُوَ رَبِّی لَا إِلَـٰهَ إِلَّا  هُوَ عَلَیْهِ تَوَکَّلْتُ وَ إِلَیْهِ مَتَابِ»

بنده ناتوان و خوار و کوچک و بی‌چیز خدای توانا و بزرگ و پرشکوه و نیرومند، روح‌الله مومن‌نسب که نه! روح‌الله خمینی‌نسب هستم؛ فرزند انقلاب حسینی؛ متولد طلوع اولین صبح بهمن ۵۹.

نَسَبَم به خورشید انقلاب بر می‌گردد و فرزند سَبَبی حضرت ماه‌اَم؛ پس از می مراد پیمانه‌ای زدم و هنگامی‌که دست خورشید را بر سرم احساس کردم (۶۳) و نوازش ماه موهایم را به هم ریخت (۸۳)، چیزی در درونم فرو ریخت و از سر تا قلبم در آتش عشق ولایت سوخت و با من آن کرد که می‌بینید…

بانگ حضرت آسمان را در نگاه حضرت خورشید می‌جستم و بی‌اختیار مجنون ماه شدم… من در یک واژه «فدائی‌ام»…

یک فدائی مجنون اسلام و وطن که نه! یک مقلد که پیمانه پیمانه از اکسیر بیانات ماه می‌نوشد و سطح تحصیلات خود را در دانش‌گاه بصیرت ارتقاء می‌دهد و افتخار می‌کند که شاگرد مکتب اسلامـــــایرانـــــــخمینیـــــــخامنه ای است.

با مهر رضا (ع) ازدواج کردم و با خانواده کوچکم در شهر پیشوا که «اساساً مرکز شهادت است» و این روزها ارزان‌ترین جای ایران شده است، خانه ای از مسکن مهر دارم که آن هم به نام خودم نیست! و در این مهرخانه، یک‌اِل‌سی‌دی ۳۲ اینچی خودنمایی می‌کند که به عشق سیاحت سیمای ماه، برای خریدش به مستضعفان بدهکار شده‌ام…

از سال ۱۳۷۷ با دهکده جوانی وارد فضای مجازی شدم و با چت‌روم‌ها، جهاد اقناعی را شروع کردم… رسانه های دیجیتال را میدان جنگ نرم قدرت‌ها با قدرت ایمان آدم‌ها یافتم و از روز چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۲ آستینم را بالا زدم، وبلاگ‌نویسی شروع شد و بدین‌سان شدم «افسر کوچک جنگ نرم»…

دست‌نوشته‌های کوتاه ادبی‌ام را خار چشم بی‌ادبی‌ها کردم و قلم‌م را به «ن وَالْقَلَمِ» سوگند دادم و از او خواستم برای ایران و به عشق اسلام «یَسْطُرُونَ» باشد.

شاعری نمی‌دانم ولی از خواب و بی‌خیالی برخی شاعران انقلابی، پابرهنه به این میدان آمدم و چند شعری را در وصف سرخوشی هالو، هیلا و دیگر هلوهای حرامی‌ها گفته‌ام که حرام‌شان باد و افتخار می‌کنم که در برداشتن نقاب سبز از چهره جنبش قهوه ای با اصحاب وطن‌فروشی بارها رودررو، قلم به قلم شده‌ام و بسی دشنام خورده‌ام! و در هشت ماه پایداری سایبری به ۱۳۴۳ دیدگاه مخالف پاسخ داده‌ام.

زادروز تارنوشتم را، قربت الی الله، با مرگ، جشن گرفتم تا دشمن بفهمد یک بچه شیعه به عشق شهادت زاده می‌شود، پس از مرگ نمی‌هراسد و در زندگی نمی‌ماسد!

بهار را با عشق نوشتم و درراه هدف پاک‌م، از گیتی بریدم.

پنجره فولاد را به آغوش کشیدم  و به امید دیدن ماه، دل به جمعه آسمانی بستم.

به اسرائیل و چاکر  دیوانه اش گفتم هولوکاست را تعطیل کند و شرم کند و بداند که هرچقدر بکشد او فلسطینی بود! و خواهد ماند…

از ماشین و دنیای چارپایان امروزین و مد فضولی دل کندم و بوسه به مرگ زنان را سرزنش کردم وسایه سیگار را به تیر خشم نشانه رفتم.

آدم را مرده خور خواندم و به خالق کلمات بوسه زدم و در راه عاشق با همدلان‌م مسابقه دادم و با فریادی ملتمسانه به عشق گفتم: بمان.

در آمدن آرا ، سارا و هدای خوشگم را به گردون، خوش‌آمد گفتم و برای مادرشان سلامتی آرزو کردم و برای خلوت آرا و کبوترها پست، پست کردم!

نوای تیک و تاک زمان را نشنیدم و پیش رفتم به‌سوی مرگ؛ به روح اندوه، صلوات!

زندگی کردم به امید بوسه خورشید و با بصیرت و جانبازی، یاران باران را به معرفت شهید و به دلِ شکستۀ مادران چشم‌به‌راه اسماعیل های انقلاب سوگند دادم که عروس شهادت را از قاضی الحاجات برایم خواستگاری کنند.

در ماه رمضان و شب‌های قدر، جوشن کبیر خواندم و جوانه زدن دل‌م را دیدم.

بر شکم و شهوت شورش کردم، به تعقیب هوای نفس رفتم و بداندیشی پلید مال را در خود کشتم و در گذرگاه غربت به عشق وصال یار شتاب کردم.

تخم فتنه را یافتم و به جنگ قدرتِ ثروت رفتم و از رای هم‌میهنان‌م به صلح و آزادی با جان و دل دفاع کردم.

ندای آن‌ها را شنیدم و با خودم گفتم: ای کاش شکم‌های پر از نان حرام  فرصت بیداری از خواب را به چشمان تُهی از فهم سیاه‌دلان می‌داد تا بفهمند در لیگ هاشمی بازی‌خورده‌اند!

وانگهی دریغا که در امتحان مناظره هم رد شدند و نهاد حق‌جوی خود را فیلتر کردند و می‌خواستند ۲۲ بهمن سبز ما را با جنبش قهوه ای خود به جام زهر ۲ مبدل کنند؛ زهی پندار بی‌هوده!

از هالو، هلو، لولو تا دختران ریش دار دین سبز با همکاری مینی بن لادن و با ریسمان پوسیده BBC به CCU رفتند و جنبش راه سبز امیدشان به جویش راه سیاه ناامیدی مبدل شد.

خواستند با خرافه ولنتاین (Valentine) به فرهنگمان تهاجم کنند و چه زیبا پاسخ گرفتند از قلم کُهتَرم!

شجره خبیثه بودن اینترنت کثیف آمریکایی که برایم روشن شد، تیغ بر دمل چرکینش کشیدم و برای درمانش به دنبال شجره طیبۀ اینترنت پاک ایرانی، نسخه‌ای از فرمان‌های امام پیچیدم که شهره شد به نام «انقلاب اسلامی در فضای مجازی» با بانگ جهانی «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» و دادمش به دست جوانان آزاده تا آزاد اندیشیدن را به جهان بیاموزند.

سفارش می‌کنم تو را ای دوست! زندگی یک نفس است و در این نفس به‌فرمانِ ماه، همت مضاعف و کار مضاعف را با نیت قرب الی الله در پیش گیر، از دشمنان انسانیت به خدا شکایت بر و افتخار سیاسی و حماسه اقتصادی بیآفرین برای میهن و هم‌میهن‌ت…

امضاء: روح‌الله

44 Replies to “درباره روح الله مؤمن نسب”

 1. سلام
  داش روح الله
  عشقم مناظره هاته
  خواستم بیام تانوشتتون از بیاب جست وجو کردم
  تلگرامم ندارم
  اگه یه تارنما بزنید و مطالب به روز رو داخلش قرار بدید سعی میکنیم با دوستان نشرشون بدیم
  یا علی

 2. سلام خسته نباشید ، من از اعضای فاوا بسیج هستم ، یک سوال شخصی داشتم از شما یک شماره تلفن برای ارتباط میخواهم. ممنون
  یا علی

 3. من رسما نو کر امام خامنهای هستم و افتخار میکنم در صحفه اجتمایی عضو کار بران رسمی رهبر جهان اسلام هستم ….امام خامنهای سرور ملت ایران هستند ..ولی روح الله مون نسب با زبان تند و بی فکرانه ذر شبکه ۲ شخصیت خود را نشان داد من که شکر خدا نمیدانم تلگرام چیست ولی اینجوری که تو صحبت کردی همه از مومن نسب .کافر نسب ساختند ..خدای دست رهبر را تا ابد برای ایران نگهدار اشخاص مثل مومن نسب ادم را یاد داعش میاندازد من با افتخار نوکر رهبر هستم

 4. این چرت و پرت ها چیه که سرهم میکنی و میگی. با کلمات زیبا بازی میکنی . دست بردار از این مسخره بازیا. اگه راست میگی و مرد میدانی بیا وسط و کاری برای این مملکت و مردم بکن . دوصد گفته چون نیم کردار نیست

 5. با سلام عرض ادب

  مدتی پیش اومده بودید آبیک ویک برنامه سخنرانی ،متاسفانه(مثل همیشه )سیستم خراب بود و نتونستید عکس ها وکلیپهایی رو که مد نظرتان بود رو برامون پخش کنید البته تا امروزم هم نتونستم از بچه تهیه کنم .
  برای اولین بار بود پای صحبتهای شما اومده بودم ساده بگم خوشم اومد راضی باش بخشهایی از صحبتهارو ضبظ کردم .

  اگه یه جوری بتونم اون فایل هارو به دست بیام ممنون میشم .پیروز باشید

 6. سلام بر افسر پرافتخار جنگ نرم خدا قوت قلم زیبایتان مرا در کوچه پس کوچه های حیرت بسی تنها درمانده رها کرد(خیلی جالب نوشتید عالیه)….با آرزوی توفیق روز افزون برای شمااستاد گرانقدر انقلابی …. ارادتمند شما فاطمه

 7. سلام
  دیدگاه های شما را خواندم امیدوارم موضع گیری و حمایت از جناح سیاسی محبوب شما را از حق باز ندارد. بیشترین چیزی که جوانان را از معنویت و دین دور می کند ضعف علمی مدعیان دینداری و غیرعقلانی جلوه کردن آنهاست. مرا از خودتان بدانید به عنوان برادر کوچکتر عرض میکنم هدف ما اثبات خود نیست ما باید خدا و اسلام را اثبات کنیم.
  مهم نیست که من چگونه فکر میکنم و فکر من درست است یا غلط مهم این است که با هم فکر کنیم و اگر حق را یافتیم آنرا بپذیریم.
  دلبستگی به دنیا خطرناک است چه دلبستگی به مال و … باشد چه دلبستگی به شأن و جایگاه اجتماعی و برتری جویی…….
  تلک الدار الاخره نجعلها للذین لایریدون علواً فی الارض و لا فساداً و العاقبه للمتقین
  یاعلی

 8. با عرض سلام و درود
  مهندس پیگیری شرکت های isp . isdp به چه نتیجه ای رسید.ممنون اگه پاسخ بفرمایید

 9. سلام آقا روح الله.
  درود خداوند بر افسران جنگ نرم.
  اقا روح الله شما را اولین بار در برنامه تلویزیون شبکه یک همین چند هفته پیش دیدم. صحبت ها و نظرات شما نظر مرا جلب کرد، از آن موقع نام شما را به لیست الگو های خود در جنگ نرم افزوده ام. نظرات و صحبتهای شما را در همه ی فضای مجازی دنبال می کنم.
  آمدم به سایت شما و با این معرفی نامه بسیار زیبا از خودتون مواجه شدم.
  ان شاء الله بزودی افسران جنگ نرم این جنگ نرم را همانند جنگ هشت ساله به نفع خود به پیش خواهند برد.
  ((بر اساس آیۀ ۵۴ سورۀ مائده که در روایات فرموده‌اند مربوط به ایرانی‌ها است، این است که از سرزنش ملامت‌گران نمی‌ترسند؛ لا یَخافُونَ لَوْمَهَ لائِمٍ. رسول خدا(ص) فرمودند: اگر کسی می‌خواهد بی‌تردید وارد بهشت بشود، از سرزنش کسی نترسد. شما می‌دانید زبیر، در آن لحظۀ آخر امیرالمؤمنین علی(ع) متقاعدش کرد که تو نباید با من بجنگی. زبیر گفت: «آخر حرف مردم را چه‌کار کنم؟» با همین یک کلمه رفت جهنّم.))
  البته از جوابهایی که به دوستان و هموطنانی که بسیار دوستانه(به همراه چاشنی فحش و ناسزا) شما رو مورد نقد قرار دادن معلومه که بیش تر از این حقیر به این مهم واقف هستید.
  صرفا جهت دل گرمی عرض کردم.
  برای شما موفقیت و عاقبت بخیری از خدای منان را آرزومندم.
  به امید ظهور…
  یا علی.

 10. سلام مرد خدا .انقلاب متوقف ناشدنی است .شکستن بت ها تمام ناشدنی است .خفتن و در جا زدن ها هنوز هست پس مبارزه ما همیشگی ست.چفیه سید علی متذکر این مبارزه حقیقی است .او میگوید باید در تمام ابعاد و عرصه ها انقلاب کرد و قله ها را فتح کرد وماشکست نداریم ما عدم فتح داریم .ما باید در تمام این عرصه ها از جمله فضای مجازی، انقلاب و جهاد کنیم .از زر و زور و تزویر نترسیم .شاید خدا شما را مقدر کرده باشد تا در این عرصه به مبارزه بپردازی .خوب فکر کن .مثل شما شاید متخصص در فضای مجازی بهتر و بیشتر باشد .اما این تخصص به خودی خود ارزش ندارد .مثلا ما کسی که خوب شوت میکند را بازیکن نمیگوییم بلکه اونی که در راستای هدف تیم در زمین بازی میکند بازی کن میگوییم ولو توپ جمع کن باشه .مهم بودن در میدان مبارزه است .پس این تخصص شما آن زمان ارزش دارد که راستای ولایت و حرکت دادن ارابه اسلام باشد .شما حرکت کن خدا هم کمک میکند.

 11. احسنت
  وفقکم الله
  امید که انسانهایی توانمند و انقلابی چون شما هزار هزار افزوده گردد و به سربازی آقا امام زمان نائل گردید
  شکر خدا از حضور سربازانی چون شما

 12. با سلام خدمت شما استاد عزیز
  من چندوقت دیگه درمورد رسانه (چه ماهواره چه نرم افزار های گوشی چه صدا سیما و…) کنفرانس دارم لذا اگر مطلب مناسبی برای بنده دارید چه عکس چه متن برای من بفرستید با تشکر …

 13. خیلی گیرا و زیبا و… کلا با حال نوشتی! من که ذوق مرگ شدم این همه هوش و تواضع رو یه جا دیدم. شهید شی ایشالا! خودم زیر تابوتت رو بگیرم 🙂

 14. کو جونم من نفست ….

  مهلی قشنگ بی

  بخدا وم چسپس …

  این با لهجه لری بود

  در مجموع یعنی خیلی لذت بردم

  همچنان بر مدار حقیقت باشی

 15. خداوند به شما شفا و سلامت عقل ارزانی کند
  ایران و مردم مسلمان ایران تا وقتی که اشخاصی مثل شما رو روی کرسی ها دارن نیازی به دشمن ندارند

  1. درود بر محمد عزیز
   از دعای خیرتان سپاسگذارم.
   انشاءالله بتوانم تا توان دارم نوکری کنم برای ملت مسلمان ایران.
   آزاده باشید / بدرود

 16. بنام خدا-تاریخ به ما می آموزد که عبادت ۶ هزار ساله شیطان چون از مدار خدا خارج شد بی فایده است – تاریخ به ما می گوید بلعم باعورای مستجاب الدعوه چون مقابل ولایت موسی ایستاد عاقبت به خیر نشد – تاریخ می نویسد فرزند موسی و ۰۰۰ و عموی پیامبر دستانش ۰۰۰ شمر که از یاران امام علی بود در جنگ صفین و نهروان روزی بر سینه حسین نشست – موسوی و کروبی و ؟..
  معرفت و بصیرت رکن اصلی عاقبت به خیر شدن است – مواظب باشیم مال – پست – حسادت و خود پرستی در این دوران فتنه و غبار گرفتگی ما را از مسیر ولایت خارج نکند -۰نهج البلاغه علی خطبه ۵۰ – ۱۵۱ و۰۰۰ قرآن به ما راه روشن را نشان می دهند –
  از عزیز گرامی رامیم که در راه ترویج مبانی دینی تلاش مضاعف دارند تشکر می شود گله دار – عبدالله مظاهری

  1. درود بر مظاهری عزیزم
   آری… شیطان و شیطانیان با همدستی جهان کید و ریا و آدمیان فاسد و مفسد و زمانه نامرد و نامروت ، دام ها گسترانیده اند تا یاران خدا را به دشمنان راه خدا تبدیل کنند…
   خدا عاقبتمان را ختم به خیر کند و از نور الهی خود برای ما هاله ای امن قرار دهد که این وعده اوست و “قطعا خداوند در وعده خود خلاف نمى‏کند”:
   وَعَدَ اللّهُ الَّذِینَ آمَنُواْ وَعَمِلُواْ الصَّالِحَاتِ لَهُم مَّغْفِرَهٌ وَأَجْرٌ عَظِیمٌ
   خدا کسانى را که ایمان آورده و کارهاى شایسته کرده ‏اند به آمرزش و پاداشى بزرگ وعده داده است (سوره مائده / آیه ۹)
   امید که ایمان آورندگان و شایسته کاران باشیم؛ بدرود/.

 17. خیلی آدم (چیز)ی هستی
  اگه میخواستم مثل خودت باشم باید به (چیز) فحش میدادم
  (چیز)ی مثل تو در جامعه ما جایی ندارند.
  وقتی قیافتو دیدم فهمیدم که حدسم درست بوده و یکی از اون خواص (چیز) هستی
  ———————————————
  (چیز) = طبق قوانین این تارنوشت، بجای کلمات دروغ و توهین آمیز این کلمه گذاشته می شود.

  1. آقا محمد، درود
   تجربه ثابت کرده است وقتی مخالفان به فحاشی می افتند، پیروزی نزدیک است…
   خدا را شکر می کنم که بخاطر عقایدم، هدف تیر توهین و فحاشی قرار گیرم… الحمدلله.
   ضمنا من تا این لحظه به یاد ندارم به کسی فحش داده باشم و تا کنون هم نخواسته ام در جامعه کوچک شما جایی داشته باشم.
   البته فکر نمی کنم که جزء خواص باشم؛ ولی خواص بودن را هم در صورتی افتخار می دانم که توام با بصیرت باشد.
   از هاله بی اطلاعی (که توسط بیگانگان درورتان ایجاد شده است) خارج شوید؛ بدرود/.

 18. سلام
  سایت بسیارخوبی داری
  امیدوارم همیشه سایتت به روز باشه
  خوشحال میشم یه سری به وب من بزنی

  موفق باشی (F)

  1. درود بر داداش گلم، آق محمد
   ممنون… البته اینجا سایت نیست! تارنوشت (وبلاگ) است.
   موفق، پیروز و آبی باشی؛ بدرود/.

  1. درود بر سید عزیزم، آقا حمید
   هم تارنوشت زیبای شما را دیدم، هم از مطالب زیبایتان لذت بردم، هم پیوند تارنوشتتان را در تارنوشتم قرار دادم و دست آخر برای شما در تارنمای “کلوب” هم خبرمایه ساختم و مطالبتان را برای مطالعه دو هزار نفر ارسال کردم…
   انشاءالله موفق و موید و پیروز و شاد باشید؛ بدرود/.

 19. سلام نوشته های کوتاهتون جالب بود خیلی وقت برای دور زدن تو بلگ ها ندارم خوشحالم تو این وقت کم بلاگ شما رو خوندم از اون قسمت های سیاسیش هم تا شد لذت بردم باید بگم جوونای کمی حرف حق واسشون قابل تحمله و این خوب نیست جوونای ما تاریخ نمی دونن از تمدنشون بی خبرن این خیلی بده. فکر شما خوب کار می کنه فکر اکثر دوستانم نه تبریک می گم و موفق باشید . فقط یه چیز… مسیرو که گم نمی کنید نه؟ هر چی آقامون بگه چون اجازه از ولیعصر داره. درسته؟

  1. درود بر خواهر گلم، فاطمه مهدی زاده عزیز
   چوب کاری می فرمائید… حقیر را چه به این همه تعریف؟
   من سعی می کنم با دلم بنویسم، شاید به همین دلیل است که بر دلتان نشسته!
   از اینکه توانستم رضایت خاطرتان را به دست آورم شادم، و امیدوار به اینکه خدا هم از بنده ناچیزش راضی باشد…
   ولی در مورد جوانها با شما هم عقیده نیستم.
   به نظر من جوانان آگاه و خوش فکری داریم و این را از انتخابهای اخیرشان می شود فهمید.
   همه انسانها در طول زندگی خود مدام در خطر انحراف هستند و من هم یکی از همین انسانها؛ ولی خوشحالم که پشت سر رهبرم حرکت می کنم و هرگز پشیمان نخواهم شد…
   از شما دوست عزیز و دیگر دوستانم هم درخواست می کنم هرجا حس کردید از راه الهی خود دور می شوم حتما به من چک بزنید! که: دستی که به من چک بزند، می بوسم.
   دلتان رمضانی باد؛ بدرود/.

 20. اقای محترم
  سایت رو بررسی کردم و نکات جالب زیادی دیدم
  نکاتی که صفحه ها نیاز به توضیح داره تا شاید بشه آدمایی با طرز فکر شما رو از گمراهی نجات داد
  اومدم هر چی بنویسم دیدم که به قدری گمراه و ذلیل شدی که زمان گذاشتن برای آدمی مثل شما هیچ سودی نداره و فقط وقت با ارزشم رو هدر میدم
  باور کن اگه راه سریعتری از گذاشتن کامنت بود حتما اونو انتخاب میکردم تا نظرم رو راجع به شما بگم و وقتم رو به خاطر همین کامنت هم نگیرم. چه کنم که چاره ای نیست
  همهیشه خدای بزرگ و مهربون خودم رو شاکرم که به من فکری باز و قلبی روشن و ذهنی آزاد داده
  و همیشه ازش می خوام که به همه و همینطور شما آقای محترم این نعمت رو عطا کنه تا خودت بفهمی که روزی در چه جهالتی به سر میبردی
  به امید روزی که همهی ما عاقلانه و انسان دوستانه فکر کنیم و نه متعصبانه و احمقانه
  من هرگز به این جا بر نمیگردم پس میتونی جوابی به من ندی.
  اما امیدوارم که برای وجدانت (اگر برات باقی مونده) جوابی داشته باشی
  پس به خودت فکر کن شاید هنوز دیر نشده باشه و بتونی به انسانیت برگردی
  حرف های من واضح و روشن هستن پس لطفا برای فهمیدنشون بازم خودت رو به خنگی و حماقت نزن و برای یک بار هم که شده از عقلی که خدای بزرگ بهت داده استفاده کن
  آفرین مقلد کور مثلا دست به قلم
  خوش باشی

  1. آقا فرهاد عزیز، درود
   از اینکه وقت گذاشته اید و تارنوشت حقیر مرا بررسی کرده اید از شما تشکر می کنم.
   آیا می دانید اولین نشانه گمراهی همین خودخواهی است؟ و انسان تا وقتی که خودش را محور و ملاک بداند به دنبال عیوب خود نمی گردد و تا زمانی که عیب خود را نیابد نمی تواند آن را رفع کند و اگر عیبی رفع نشود، بزرگ و بزرگ تر می شود…
   من فکر می کنم شما اول باید به من و دیگر دوستان ثابت کنید که گمراه نیستید و به قولی “آمر به معروف خود باید معروف باشد”.
   من هیچ ادعایی نداشته و ندارم و حتی شما و امثال شما را گمراه نمی دانم و خودم را حقیرانه، همیشه در خطر گمراهی می دانم و از خدایم می خواهم همه ما را از این خطر دور دارد…
   و اما شما! چگونه و به چه دلیل مرا گمراه و خود را سر به راه می دانید؟
   به چه چیزی تا این اندازه تعصب دارید که به خودتان حق می دهید برای دفاع غیر منصفانه از آن به این راحتی به هموطنتان توهین کنید و به او تهمت بزنید؟
   اگر صراط شما به توهین و تهمت مستقیم است، این صراط یقینا “صراط مستقیم” نیست و من ترجیح می دهم همه این توهین های شما و دوستانتان را تحمل کنم ولی در این صراط نباشم…
   منصف باشید؛ بدرود/.

 21. در نخستین روز بهمن ماه ۱۳۵۹ در شیراز به دنیای شما چشمک زدم
  ای جوان قبل از افشای جملاتت کمی تامل کن چهار کلمه یاد گرفتی دنیای خودتو جدا کردی و متکبرانه به دنیای کوچک ما چشمک زدی!!!خدا رحم کنه اگه کنمه پنجم رو یاد بگیری حتما خدا رو هم بنده نمیشی و …و

  1. درود بر سامان بد بین!
   من به دنیای کثیف شما چشمک زدم تا به کنایه بفهمد روح الله سعی خواهد کرد چون امامش (ره) و آقایش (مدظله)، علی وار (ع) در عاشورای حسینی (ع) با منافقان امت حسن (ع) بجنگد و در این راه مرگ و زندگی بی معناست.
   گرچه الآن آلوده ام و در هر تعظیم از خدایم با اشک چشم می خواهم روح خودش را از من دور نکند که “استغفرالله ربی و اتوب علیه”
   من خاک پای بنده های صالح خدا هستم و هرگز و هرگز و هرگز خود را بالاتر از این ندیده ام که خاک بر سر من اگر چنین شود که آن دم از خدایم طلب مرگ خواهم کرد که آن سوی مرگ هرچه باشد قابل تحمل تر از این دنیای کثیف است…
   خدا سایه هدایتش را از سر ما کم نکند؛ بدرود.

 22. از شخصیتت خوشم میاد افکار خیلی خوبی داری برات ارزوی موفقیت روز افزون دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *