Posted on

میرحسین موسوی

میرحسین، من همجوان“ام؛

از من همشکایت” کن.

 • وقتی شنیدم میرحسین موسوی از تریبون جوانان ایران (روزنامه جوان) شکایت کرده است، غصه ام گرفت و از دست آن جناب ناراحت شدم؛ زیرا من هم در مطالب و پاسخ هایم به دیدگاه های دوستان “خط نفاق” را افشا کرده ام و اکنون انتظار دارم از من هم شکایت شود و چه توفیقی بالاتر و والاتر از اینکه “مغز معیوب فتنه” از آدم شکایت کند؟
 • لذا بدینوسیله ضمن تبریک صمیمانه به روزنامه جوان، که یقینا در راه “عمار گونه” خود موفق بوده است، از جناب آقای میرحسین موسوی خواهش می کنم از من و همه جوانان “غیر خداجوی(!!!)” که روز ۹ دی شعار “مرگ بر منافق” و “مرگ بر موسوی” داده اند نیز شکایت کنند. با تشکر.

21 Replies to “شکایت”

 1. بازتاب: Najafabad
 2. جالب است که تا دیروز موسوی در این نظام منزلتی داشت و ارزشی و چون خود را در گروه سوء استفاده گران از نام امام جای داد به ناگه منفور شد. موسوی حق گفت و به همین دلیل از جانب کوردلان و […] مورد تهاجم قرار گرفت. جریانی که پس از فوت امام به روی کار آمد و نام امام را وسیله ای قرار داد برای افراط گرایی و ستم به مردم تنها به دست جوانان سبز اندیش ایرانی برکنار می شود.
  —————————————————————————
  […] = بجای عبارات دروغ و کلمات توهین آمیز به ایران و ایرانیان، این علامت گذاشته شده است.

  1. درود بر آزادی!
   چه حق گفت که هواداران هر کس به خود او شبیه اند… و من نیز نباید از امثال جنابعالی انتظار داشته باشم راستگو و با ادب باشید.
   اما برخودم لازم می دانم از چند نکته مهم دیدگاه شما تشکر کنم:
   اول: واقعا حق با شماست، هر کس بخواهد از نام امام سوء استفاد ه کند و خود را نخست وزیر یا نماینده یا وکیل امام بداند، طرد خواهد شد همانطور که ایشان در آخرین بند وصیت نامه الهی شان فرموده اند: “من در طول مدت نهضت و انقلاب به واسطه سالوسی و اسلام نمایی بعضی افراد ذکری از آنان کرده و تمجیدی نموده ام ، که بعد فهمیدم از دغلبازی آنان اغفال شده ام . آن تمجیدها در حالی بود که خود را به جمهوری اسلامی متعهد و وفادار می نمایاندند، و نباید از آن مسائل سوءاستفاده شود. و میزان در هر کس حال فعلی او است.”
   دوم: متاسفانه در مورد روی کار آمدن جریانی پس از فوت امام خمینی (ره) که “نام امام را وسیله ای قرار داد برای افراط گرایی و ستم به مردم ” هم تا حدودی حق با شماست. ولی این جریان کار خود را از زمان حیات امام آغاز کرد و با محوریت آقای هاشمی و همکاری بی دریغ موسوی و رضایی جام زهری به امام نوشاندند که مظلومیت ایشان را چون اجدادشان ابدی کرد.
   این باند فساد و افراطی گری، بعد از امام هم به مدت ۱۶ سال دیگر (جمعا بیش از ۲۴ سال) دولت را در دست داشت و همچنان به مظلومیت امام خامنه ای نیز افزود و بارها تلاش کرد به این امام بزرگوار هم جام زهر بنوشاند که جوانان سبز اندیش ایرانی هرگز به آنها اجازه ندادند و بی تردید آنان و دنباله هایشان این آرزو را به گور خواهند برد.
   هموطن! جوانان ایران بیش از پنج سال است که خط افراط و دروغ و فساد را برکنار کرده اند و دیگر به آنان اجازه بازگشت به قدرت را نخواهند داد…
   بیداریتان را آرزو می کنم؛ بدرود/.

 3. بازتاب: رامیم
 4. بازتاب: رامیم
 5. واقعا برای شما و برای بقیه مردم متاسف هستم هم برای شما که دوستان و همسایگان و بیشتر مردم ایران رو به این صورت خطاب می کنید (در نوشته های دیگرتون ( روز به اون بزرگی ۲۲ بهمن رو بخاطر ۱ ساندیس و ۱ ساندویچ رفتی اون همه کشته رو برای دوتا ساندیس ندادیم ) ) هم برای دیگر دوستان (موج سبزی ) که برای هیچ خودشون رو خراب می کنند من نه این وری هستم نه اون سمتی ……
  به کسی که تو داری اینجور بهش بی احترامی می کنی یک زمانی دست راست امام ورهبرمون بوده اگه واقعا دنبال کسب مقام یا قدرتی بود خیلی وقت پیش می اومد جلو من رئیس جمهور فعلی رو نمی گم بده یا خوبه اما تا اونجایی که می دونم تو این ۵ سال هیچ نفعی به من و خونوادم از دولتش نرسید جز گرونی وسایل نمی گم که اگر کسه دیگه ای می اومد وضع من خوب می شد ….
  فقط خواستم اینو بگم که این دعواها فقط باعث خوشحالی دوشمنان خارج از کشوره و بس اینو برای شما نمی نویسم بلکه برای دیگر دوستان موج سبزی هم نوشتم …….
  خود دانید دوست دارید باز هم ادامه بدین تا باز کشته و زخمی و خرابی به بار بیاریم

 6. جالبه! اون میتونه از هر کسی دلش خواست شکایت کنه! اما ما نمیتونیم ازش شکایت کنیم!…
  آدم یاد سنگ پا(و حتی فراتر از اون) می افته!!
  :دی

  1. صبح عزیزم، درود
   آخر الزمان که می گن همینه دیگه!
   طرف هر کاری دلش خواسته کرده، ماه ها علیه همین مردم، همین نظام و همین قانون افساد کرده و هرچه در توان داشته علیه این کشور به کار بسته، حالا دو قورت و نیمش هم باقیه!!! شکایت از روشنگری های یک روزنامه، آن هم به استناد قوانین “جمهوری اسلامی ایران”!!!
   خدائیش دنیای عجیبی شده…
   وجودت خار چشم نفاق باد؛ بدرود/.

 7. به نظرم موسوی باید می رفت سازمان ثبت احوال و هر کی جوونه رو یادداشت میکرد اونوقت به صورت رندوم از ۷۰ تا ۸۰ درصدشون شکایت می کرد،شاید اون موقع عدالت رو رعایت کرده بود و الا اینجوری که نمیشه پس ما چی!

  1. درود بر محمدعلی عزیزم
   برادر گرامی! لطفا عدالت را رعایت کنید…
   من پیش از شما نوبت گرفته ام و از شما هم مستحق ترم!
   ما که بنده خوبی برای خدا نبوده ایم؛ خدا را چه دیدی؟! شاید عداوت بزرگترین دشمنانش ما را به بهشت ببرد.
   فکرش را بکن! شمر خدمت امام حسین (ع)، در کارزار نبرد، از عباس شکایت کند!!! که عباس مرا افشاء کرده است، فوری او را محکوم کن!!!!! آخرالزمان که می گن همینه دیگه…
   دشمنان خدا دشمنت بدارند؛ بدرود/.

 8. بازتاب: رامیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *